Nuttige artikelen en gidsen voor elke dag
Hoeveel betaalde je rond 1637 voor één tulpenbol? In januari 1637 werden tulpenbollen verkocht voor meer dan tien keer het jaarsalaris van een ervaren vakman,…
Wat kost de Milon Cirkel? Tarieven Milon Cirkel, 1 jaar abonnement €54,50 per 4 weken Milon Cirkel, 12 weken abonnement €69,00 per 4 weken Een…
Hoe verwijder je imovie? Klik in de projectbibliotheek op het project of de projectmap om het project of de projectmap te selecteren. Kies ‘Archief’ >…
Wat zijn de originele stroopwafels? De stroopwafel werd voor het eerst gemaakt in het begin van de negentiende eeuw in Gouda, vandaar dat dit type…
Wat als je je kind geslagen hebt? Een ‘corrigerende’ tik, zo’n oorvijg als je kind iets doet dat écht niet door de beugel kan, was…
Wat is het verschil tussen een Leenman en een leenheer? Reacties. De leenheer (de vorst) en de leenman (de persoon die een gebied in beheer…
Hoe isoleer je met schapenwol? Isoleren met schapenwol gebeurt met name in holle ruimtes tussen daken, binnenwanden en vloerholtes. Door de holtes op te vullen…
Wat kost een buskaartje op Gran Canaria? De buslijnen op Gran Canaria worden verzorgd door Global en Guaguas Municipales. Een buskaartje kost doorgaans ongeveer €…
Hoe bewaar je het beste pannenkoeken? Pannenkoeken: bewaren afgedekt in de koelkast. Leg de pannenkoeken op een bord en bedek met vershoudfolie. Ze zijn tot…
Wat voor blad eet een rups? Rupsen zijn heel kieskeurige eters; de rupsen van het groot koolwitje eten allerlei soorten kool, zoals spruitkool, bladeren van…